Zarządzanie Nieruchomościami

– to proces, wymagający współpracy z wieloma stronami jednocześnie, a uzyskanie satysfakcji powinno zawsze (być osiągnięte przez)  zastosowanie optymalnych rozwiązań. To  wcale nie jest proste bo przecież „gdzie dwóch Polaków – tam trzy zdania”.

Satysfakcja Płatnika – to cel, który realizujemy nie tylko z pasją i zaangażowaniem, rzetelnie i w sposób profesjonalny lecz przede wszystkim słuchając wskazówek Właścicieli Nieruchomości, a co więcej wychodząc naprzeciw ich potrzebom, nawet nim zdążą o nich pomyśleć.

Naszym klientom polecamy zawsze najbardziej ekonomiczne, a jednocześnie skuteczne sposoby rozwiązywania problemów administracyjnych i technicznych. Fundamentem sukcesu naszej firmy jest zaangażowanie i kreatywne podejście do każdej nieruchomości i problemu. Gwarantuje to wysoką efektywność pracy, a tym samym sprostanie oczekiwaniom naszych klientów.

Tworzymy i realizujemy projekty w oparciu o solidnych, doświadczonych i sprawdzonych partnerów tak, by coraz więcej Klientów z pełną satysfakcją i radością mogła cieszyć się naszymi usługami.

W zamian za wynagrodzenie umowne, zależne od nakładu zleconej pracy wobec Współwłaścicieli i Nieruchomości, wyrażamy gotowość powzięcia obowiązków w zakresie;

  • Organizacji Wspólnoty Mieszkaniowej
  • Aktywnej pomocy przy przejęciu nieruchomości
  • Zarządzania i Administrowania nieruchomościami
  • Obsługi technicznej
  • Obsługi księgowo – bankowej
  • Egzekwowanie uprawnień właścicieli z tytułu gwarancji i rękojmi na budynek
  • Sporządzania Świadectw Energetycznych
  • Wykonywania czynności Zarządcy poza siedzibą, starając się zabezpieczyć interesy wszystkich właścicieli nieruchomości. Mamy świadomość, że nie każdy jest w stanie z przyczyn obiektywnych dotrzeć do siedziby naszej Spółki a także z faktu zarządzania zasobem w odległości do 70 km od siedziby biura – dlatego proponujemy  możliwość załatwiania spraw w miejscu dogodnym dla Współwłaściciela Nieruchomości.

… i nie zapominajmy, że

„Nad wszystkim czuwa Gospodarz Domu
– nie da on krzywdy zrobić nikomu.”

Zaufali nam

Abex
Animus
Bomar
Irga
Jonex
Plastrol
Pracownia architektoniczna APSYDA Jakub Kijewski
KEL
Pomoska Giełda Nieruchomości
JOB JOB2