Referencje

Halina Kulczewska

Radna Gminy Szczecinek

Z Zarządcą Wspólnoty Mieszkaniowej współpracujemy od wielu lat. Na naszym osiedlu Firma Alternatywy Gospodarka Nieruchomościami zarządza pięcioma wspólnotami. W tym okresie dała się poznać ze strony profesjonalizmu i pełnego zaangażowania w sprawy Wspólnot. Rzetelnie wywiązuje się z przyjętych obowiązków, tworząc miłą atmosferę wzajemnej współpracy. Obecnie trwa proces termomodernizacji budynków i wszystkie sprawy z tym związane łącznie z uruchomieniem kredytu na ten cel i otrzymaniem premii termo modernizacyjnej Zarządca Nieruchomości – Alternatywy Gospodarka Nieruchomościami wzięła na siebie. Współpracę z Firmą Alternatywy – Gospodarka Nieruchomościami Sp z o.o. jako zarządcą nieruchomości oceniam pozytywnie i polecam.

Krzysztof „Ogień” Leśniewski

Członek Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej

Jeśli myślisz o wspólnocie, która funkcjonuje prawidłowo, rozwija się i realizuje na bieżąco swoje potrzeby. Wspólnocie, której obiekty i tereny przyległe są zadbane i bezpieczne. To konieczna jest przyjazna, a zarazem profesjonalna firma zarządzająca. Nie wyobrażam sobie, że może to być firma inna niż „Alternatywy 4”

Grzegorz Bolechowski

Członek Zarządu Wspólnoty MIeszkaniowej

Po 10 latach osobistego administrowania budynkiem mieszkalnym przy ul. Warszawskiej 10 w Szczecinku – zdecydowaliśmy się powierzyć te zadania pasjonatom i zarazem profesjonalistom. Nasze oczekiwania były dość wygórowane ale i uzasadnione, dlatego do ich realizacji potrzebowaliśmy kogoś – kto nie tylko spełni je ale i zaangażuje się w trudny proces negocjacji między stronami. Do końca 2019 roku byliśmy tzw. ”małą wspólnotą” – wymagającą jednomyślności. Firma Alternatywy Gospodarka Nieruchomościami Sp z o.o. jako Zarządca Nieruchomości jest nie tylko systematycznym i obowiązkowym Zarządcą ale też kreatywnym partnerem dla Współwłaścicieli. Bez wahania polecam zespół Alternatywy Gospodarka Nieruchomościami jako Zarządcy Nieruchomości w każdej chwili służąc dodatkowymi informacjami.

Zaufali nam

Abex
Animus
Bomar
Irga
Jonex
Plastrol
Pracownia architektoniczna APSYDA Jakub Kijewski
KEL
Pomoska Giełda Nieruchomości
JOB JOB2